Poradnik do gry Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator to gra, która zdobyła popularność w wielu krajach i sprawia przyjemność osobom w różnym wieku. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wszyscy radzą sobie z nią równie dobrze. Wszyscy gracze, którzy marzą o byciu mistrzem kierownicy w grze Euro Truck Simulator, powinni zapoznać się z informacjami, które znajdują się poradniku.

W poradniku przedstawione zostały poszczególne etapy kariery kierowcy samochodu ciężarowego, łącznie z poradami i uwagami, które warto wykorzystać, aby kariera rozwijała się szybciej. Znajdują się tutaj wskazówki dotyczące zatrudniania pracowników. W poradniku omówiono elementy rynku pracy i interfejsu gry. Autorzy poradnika przedstawili zasady korzystania z banku, jak również dokładnie omówili poszczególne modele ciężarówek i sterowanie nimi. W poradniku nie zabrakło charakterystyki dróg w każdym państwie oraz omówienia sytuacji, jakie mogą pojawić się w trakcie jazdy. Omówiono tutaj również poszczególne miasta, przez które przejeżdża kierowca ciężarówki. Bardzo ważną zaletą tego poradnika jest jego czytelność. Całość została podzielona na rozdziały, a każdy z nich porusza inne zagadnienie. W poradniku Euro Truck Simulator znajduje się dużo skanów z ekranu, na których poszczególne elementy i działania zostały oznaczone różnymi kolorami.

Poradnik został przygotowany przez graczy, którzy mają duże doświadczenie z Euro Truck Simulator i są prawdziwymi mistrzami w tej grze. Oznacza to, że korzystające z niego osoby mają szansę uczyć się od ekspertów.