Euro Truck Simulator Skandynawia

Euro Truck Simulator to gra, która pojawią się w sprzedaży w 2008 roku. Chociaż od premiery minęło kilka lat, to gra nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Euro Truck Simulator nie znudziła się, ponieważ autorzy co jakiś czas wprowadzają ciekawe rozszerzenia. Jedną z najnowszych propozycji jest rozszerzenie Euro Truck Simulator Skandynawia.

Jak sama nazwa wskazuje, tym razem gracze zyskują możliwość jazdy ciężarówką po rozległych terenach Skandynawii. W grze dostępne są miasta i drogi Norwegii, Szwecji i Danii. Łącznie wprowadzono 19 nowych miast oraz 7 mniejszych miejscowości, które odgrywają ważną role tranzytową w regionie. Istotnym elementem gry stają się przeprawy wodne, co jest w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę ukształtowanie terenu w krajach skandynawskich. W grze dostępnych jest 15 portów oraz punktów promowych. Nie brakuje tutaj prawdziwych fabryk Scania oraz Volvo Trucks, z których gracze odbierają przewożone ładunki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dodatek wprowadza szereg usprawnień w sferze graficznej. Co więcej, pojawiły się tutaj charakterystyczne dla Skandynawii budowle, które zostały odwzorowane zgodnie z realnymi pierwowzorami. Ostatnim ważnym usprawnieniem jest modyfikacja warunków pogodowych oraz wyglądu nieba, które prezentuje się teraz znakomicie.

Dodatek Euro Truck Simulator to bardzo dobra propozycja dla wszystkich pasjonatów tej gry. Z pewnością z rozszerzenia będą zadowoleni przede wszystkim wszyscy, którzy doceniają wyjątkowe piękno krajów skandynawskich.