Euro Truck Simulator. Ekspansja Polska

Euro Truck Simulator 2 to gra komputerowa, który w bardzo wierny sposób odzwierciedla realia zawodu kierowcy samochodu ciężarowego. Chociaż gra została wprowadzona do sprzedaży kilka lat temu, to jej twórcy nieustannie dbają o to, żeby gracze nie znudzili się ich produkcją. Z tego względu co jakiś czas pojawiają się rozszerzenia i dodatki do gry. Na szczególną uwagę zasługuje na przykład Euro Truck Simulator. Ekspansja Polska

.

Nie trudno domyślić się tego, że proponowany dodatek rozszerza dostępny w grze teren o miasta i drogi w Polsce. Co więcej, gracze zyskują możliwość poruszania się po wiernie odwzorowanych terenach Słowacji i Czech oraz po północy Węgier. W grze pojawiły się takie miasta Polski jak Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Białystok, Olsztyn, Lublin oraz Katowice. Tak samo jak w podstawowej wersji gry, każda spośród nowych lokacji zawiera charakterystyczne dla siebie budynki, które zostały odwzorowane z troską o najdrobniejsze szczegóły. Spośród polskich obiektów w grze znalazły się na przykład Wawel, Sukiennice oraz Pałac Kultury i Nauki. Łącznie dostępnych jest tutaj 13 nowych miast. Oczywiście, żeby zagrać w ten dodatek, należy najpierw zainstalować podstawową wersję gry Euro Truck Simulator 2. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakupienie ich w zestawie.

Gra Euro Truck Simulator 2. Ekspansja Polska to propozycja, na którą powinni zwrócić uwagę wszyscy wielbiciele podstawowej wersji gry, a w szczególności każdy, kto chciałby przekonać się, jak autorzy poradzili sobie z odwzorowaniem polskich miast.